חגיגה לכל נער שהופך לגבר

השנה ה-13 בחייו של גבר יהודי היא שנה מרגשת. התחושה היא כל הזמן שאוטוטו זה מגיע, אירוע בר המצווה המרגש כל כך שהופך אותו מילד לגבר, גבר יהודי שאחראי למעשיו לטוב ולרע. בר מצווה הוא אירוע שמציינים בדרכים שונות, ואין כמעט מי שלא חוגג את האירוע הזה, בין אם בצניעות ובין אם בהפקה גדולה, תלוי מהם חלומותיהם ושאיפותיהם של ההורים והילד וכמובן מהו התקציב לכך.

חגיגת בר מצווה בכותל הפכה בשנים האחרונות למבוקשת במיוחד. יש לא מעט כאלו שמקיימים בכותל את בר המצווה בין אם הם דתיים, מסורתיים או חילוניים.

למה לעשות חגיגת בר מצווה בכותל?

חגיגת בר מצווה בכותל הפכה בשנים האחרונות לפופולארית במיוחד לא סתם. קודם כל יש את הכותל עצמו שמסמל כל כך הרבה עבור העם היהודי. הכותל הוא שריד בית מקדשינו והוא אתר התיירות העמוס ביותר בישראל ביום יום. בר מצווה בכותל היא למעשה עוד הצהרה על המקום הזה והשייכות שלו לעם היהודי ולאווירה שבו אין תחליף. בנוסף, באזור הכותל והעיר העתיקה יש לא מעט אטרקציות רלוונטיות. כך לדוגמא סיור במנהרות הכותל או בעיר דוד יכולים להיות תוספת מיוחדת לאירוע, וכך סעודת מצווה במסעדה חלבית, בשרית, אסייתית, צמחונית או כל אחת אחרת היא מתאימה. יש אין ספור דרכים לשדרג את האירוע הזה ולהפוך אותו לחגיגה של ממש שלא תישכח.

לשכור את ההפקה הטובה ביותר!

כשרוצים להפיק אירוע בכותל לא מספיק למצוא מישהו שיודע להפיק אירועים אלא צריך גם מישהו שיש לו מומיות ספציפית באזור. אין יותר טוב מ"אלחנן אלבז – הפקת אירועים ובר מצווה בכותל" למטרה הזו, חברת הפקות שמנוהלת על ידי החזן והפייטן אלחנן אלבז שקיימה אין ספור אירועי בר מצווה בכותל. את העלייה לתורה יכולה ללוות להקת נגנים ואפשר להפריח יונים או בלונים וזו רק נגיעה מהרעיונות הרבים שיש בתחום ובעיקר, מהיכולת של אלחנן להפיק לכם את בר המצווה המרגשת ביותר שאפשר להפיק, כזו שתישאר איתכם עוד שנים ארוכות ותשמח מאוד את הילד שלכם.

עליה לתורה בכותל מארגנים רק בעזרת המקצוענים
פרטי התקשרות

הישארו בקשר

לתיאום פגישת ייעוץ השאירו פרטים בטופס הבא ואחזור בהקדם:

מידע נוסף בנושא

יש לכם אירוע? שריינו מקום עכשיו